» שיווק בפייסבוק

כמעט אין אדם אשר אינו מחובר לפייסבוק. היום זהו הכלי הזול ביותר והפשוט ביותר להיות מחוברים באופן קבוע לרשת עם אפשרות לעדכן היכן אתם ומה אתם עושים בכל רגע נתון. לא רק לזה משמש הפייסבוק, ניתן לדבר עם אנשים אשר מחוברים בזמן אמת.
 

ישנם אנשים אשר מתחברים באופן יום יומי לקבל אינפורמציה או עדכונים כמו הורוסקופ שבועי. פרסום עסק או פתיחת עמוד עבור העסק שלך או פתיחת קבוצה עבור העסק הינו משהו מאוד אופנתי ומצליח בשנתיים האחרונות. כמו שלכולם יש פייסבוק כך גם לכל העסקים יש היום קבוצה, דף או פרופיל אשר מציג את המוצר או קונספט אשר הם רוצים להעביר. גם פרסום מחאות כאלו או אחרות כמו שביתות למיניהן או הפגנות ניתן לפרסם בפייסבוק  בקלות וביעילות. לא פעם בעת שדפדפתם ראיתם פרסום של כלב שמחפש בית לדוגמא.
 

נאמר שהחלטתם לשווק מכונת קפה הפייסבוק מאפשר לכם לחשוף אותו לקהל רחב ללא תשלום. תוכלו לפתוח קבוצה או פרופיל רק עבור אותה מכונת קפה ולפרסם ולשווק אותה בזריזות וביעילות תוך מס' דקות או אפילו שניות. זה ממש כמו אפקט כדור השלג זה מתגלגל  וגודל מיום ליום כאשר אנשים עושים שיתוף והחברים שלהם נחשפים לזה בפרופיל או בין אם אנשים עושים "לייק", אוהב, על העמוד אותו פתחת עבור המוצר או כל דבר אחר אותו החלטת לשווק או לפרסם. ניהול פרויקטים נכון של פרסום ושיווק בפייסבוק יכול לחסוך המון עלויות לטווח הרחוק והקצר והפרסום בדרך כלל קורה מהר בעזרת חברים ובעזרת פעולת השיתוף.

ניתן לשלב תמונות וכאשר מעגל החברים של העמוד או הפרופיל של המוצר או התוכן אותו אתם רוצים לפרסם גדל ניתן לפרסם תמונות ולתייג חברים על התמונה וכך בעצם הפרסומת תופיע תמיד בפרופיל של אותו חבר.