» משפטים פייסבוק

כל אחד רוצה להיות מיוחד ומקורי, במיוחד בפייסבוק, כי הרי כולם רוצים שילחצו אצלם על לייק. אבל לא כל אחד יודע להביע את המיוחדות שלו במשפטים קולעים. מה מחפש כל מי שנמצא בפייסבוק? סטטוסים לפייסבוק וחברים חדשים, אחרת איזה טעם יש להחזיק דף בפייסבוק?

לא רק אנשים פרטיים גולשים ברשת החברתית הגדולה בעולם אלא גם חברות עסקיות, אנשי עסקים, תוכניות טלביזיה ובעלי אתרים. הראייה לכך שהפייסבוק חשוב לכולם היא שנמצאים בו ילדים מגיל הגן דרך בני נוער ועד ענקי עולם העסקים. כולם נמצאים בפייסבוק, כולם מחפשים בדיחות, אפליקציות, תמונות, משחקים וסמיילים מגניבים. כל מי שנמצא בפייסבוק מספר בראש חוצות כמה לייק יש לו, דואג לשים את הלוגו של פייסבוק במקום בולט ולכתוב בסטאטוס  משפטי חוכמה כך שכמה שיותר אנשים יצטרפו כחברים.

לצורך כך הקמנו את האתר הזה ובתוכו מאוגדים משפטים לפייסבוק. משפטים יפים, קצרים ומלאי משמעות. משפטים שיהפכו את דף הפייסבוק שלכם ליפה, משעשע, מעניין ומושך לייקים. כך יהיה לגולשים קל יותר לעדכן את הסטאטוס שלהם. על ידי לחיצת לייק על משפט אתם מאמצים אותו לעצמכם כדי שכל החברים ייהנו ממנו.

האתר הוקם בתחילת שנת 2011 ומאז אלפי גולשים הצטרפו לאתר וכתבו את המשפטים. אנחנו בחרנו ביפים, המגניבים ביותר והחכמים במיוחד וחילקנו אותם לפי נושאים. כך שיהיה קל יותר לכם הגולשים, למצוא את המשפט שאתם זקוקים לו באותו רגע לפי מצב הרוח והעניין שבו נמצאים. האתר לשימוש הגולשים בחינם. בעזרת הכתבות וההסברים אתם תלמדו בקלות איך לפתוח דף פייסבוק גם ללא מורה פרטי , למצוא סטטוסים מגניבים ומצד שני להעלות לאתר משפטים חזקים, משפטי אהבה  וסטאטוסים לפייסבוק.