» חדשות פייסבוק


האם פייסבוק ברגרסיה?
יש כאלה שמתחילים לאומר על פייסבוק ש"נגמר לו הסוס" והוא מתחיל לאבד מהכוח הרב שצבר בשנים אחרונות. ההרגשה הזאת מתבססת על מספר הגדול של אמריקאים שביטלו את החשבון שלהם בחודשים אחרונים. בצד שני אומרים שעל כל אחד שסוגר את קיר שלו יש ועד 3 אנשים חדשים שפותחים חשבון חדש.

האמת שכמו כל דבר שמופיע וכובש את העולם הוא גם אמור להיעלם כי כך האנשות בנוי. האמת שמספי לחשוב על בלוגים שעד לפני 2-3 שנים לכולם היה לפחות אחד ובכל התוכניות טלוויזיה היינו יכול לשמוע על מפורסם זה או אחר שכתב בבלוג שלו כך או כך.
זאת גם אמת שהיום כבר לא שומעים ידיעות כאלה אלא שומעים רק על פייסבוק. אבל גם אמת זאת שוורדפרס עדיין חי והוא אפילו התפתח עוד יותר מי מה שהיה לפני. אז הוא לא נפל אלא התחזק וקיבל יותר כוח.
מי עוד זכור את ICQ ששלט על עולם האינטרנט בתחילת דרכו? כן ועוד איך כי אפילו הצעירים ממשיכים בו והוא השתכלל מאוד בעשור האחרון.

אני לא חושב על פייסבוק שפעם ימות. אולי הוא באמת ירד קצת מהכותרות כאשר יופיע הדבר הבא. מה יהיה הדבר הבא?  שאלת המיליון דולר אבל בטוח יהיה הדבר הבא כי כל יום שעובר המוח שלנו ממציא דברים חדשים.
אנשים ימשיכו להשתמש בפייסבוק כי הוא אפליקציה מאוד שימושית וחוג האנשים השרופים לדברים שבו שאוהבים משפטים יפים לפייסבוק ימשיכו לחפש חברים חדשים.

אז מוקדם מידי להכין את הקבר של פייסבוק כולם לייק אותו...